1. آموزش دیجیتال مارکتینگ
  2. سئو
  3. تحقیق کلمات کلیدی
  4. استراتژی کلمات کلیدی مناسب کسب و کارها

استراتژی کلمات کلیدی مناسب کسب و کارها

استراتژی کلمات کلیدی

استراتژی کلمات کلیدی در جذب مارکتینگ

استراتژی کلمات کلیدی ای که ما در پیش داریم در برگیرنده ی چندین فاکتور مهم هست. تعداد بازدید کلمات کلیدی، رقابت در کلمات کلیدی و وضعیت خودمون در اون کلمه کلیدی که خیلی وقت ها وضعیتمون صفر کیلومتر هست 🙂
بعد از این مراحل ما تصمیم میگیریم که برای موفقیت در یک کلمه کلیدی مثلا آموزش سئو باید روی چه کلمات کلیدی دیگری که خیلی مرتبط هستند و به ما کمک میکنند رتبه بگیریم که من اصطلاح استراتژی ارتش رو برای این موضوع انتخاب کردم !

استراتژی ارتش در کلمات کلیدی

بعد از مدت ها به راحت ترین استراتژی که رسیدم که هم سریعتر نتیجه میده، هم علاوه بر موفقیت روی کلمه کلیدی اصلی که مد نظر داریم کلمات کلیدی دیگری هم برامون ورودی میارن و مارو به مشتری هامون نزدیک تر میکنن همین استراتژی ارتش هست ! حالا بریم سراغ اینکه یعنی چی ؟

خب ساختاری که در ارتش وجود داره چند سطحی هست. مثلا میگیم رهبر، فرمانده و در نهایت سرباز ها. که طبیعتا یک رهبر داریم، چندین رهبر و تعداد زیادی سرباز و موضوع مهمی که وجود داره این هست که رهبر بصورت مستقیم وارد جنگ نمیشه و هرچی تعداد فرمانده های خودش و بعد از اون تعداد سرباز های خودش رو افزایش بده توانایی اینکه در یک جنگ پیروز بشه خیلی بیشتر هست و خیلی هم راحت تر هست.

همین موضوع رو در سئو در نظر بگیرید : اگر شما یک کلمه کلیدی سخت دارید، اینکه با 1 صفحه در سایت و اینکه بخواید روی 1 کلمه کلیدی رتبه داشته باشید و اون کلمه کلیدی سخت باشه میشه گفت غیر ممکن هست. اما کاری که باید انجام بدیم چی هست ؟ همون استراتژی ارتش 🙂

ما میایم برای کلمه کلیدی اصلی سایت که خیلی رقابت سختی وجود داره، چند فرمانده در نظر میگیریم .(صفحاتی مجزا با کلمات کلیدی نزدیک که رقابت در اون کلمات نسبتا کمتر است)
و بعد از صفحات فرمانده ها، صفحات زیر مجموعه ای در نظر میگیرید که کلمات کلیدی لانگ تیل (بلند) هستند که رقابت در این صفحات خیلی پایین هست ولی میتونن رقابت خیلی بالایی رو برای شما به دنبال داشته باشند.

راز این استراتژی کلمات کلیدی در چیه ؟

رازی که در این strategy داریم افزایش تعداد سرباز ها و فرمانده ها هست که از نظر مفهوم و معنی خیلی به کلمه کلیدی اصلی ما نزدیک هستند و نباید اینطور باشه که کلمات کلیدی صفحات فرمانده ها و سرباز ها نامرتبط باشه ! و هرچی تعداد فرمانده ها و سربازهای مرتبط در کلمه کلیدی اصلی بیشتر باشه و صفحات لانگ تیل در نتایج گوگل رتبه کسب کرده باشند . در مجموع باعث تقویت تمام سایت میشوند که در نهایت باعث موفقیت در کلمه کلیدی اصلی سایت ما میشود. (بر اساس رقابت در کلمه کلیدی اصلی تعداد سرباز ها و فرمانده ها متفاوت میباشند و انتخاب کلمات کلیدی برای سرباز ها و فرمانده ها به کمک ابزار ها انجام میشه که سایر آموزش های تحقیق کلمات کلیدی میتونید یاد بگیرید.

محتواهای دوره آموزش تحقیق کلمات کلیدی

استراتژی قیف فروش در سئو (سفر مشتری)
استراتژی خوشه محتوا در سئو
آموزش گوگل ترندز
کلمات کلیدی سرچ شده در گوگل (آنالیز کلمات کلیدی در گوگل)
لیست کلمات کلیدی با ابزار keyword shitter
تعداد جستجوی کلمات کلیدی (با ابزار keyword planner)
درجه سختی کلمات کلیدی (تعیین رقابت)
آنالیز بک لینک (فهمیدن تعداد بک لینکهای سایت با Mozbar برای سنجش رقابت)
نمونه کلمات کلیدی (فایل اکسل استراتژی keywords)
کلمات کلیدی سایت چگونه تعیین میشوند؟ (چک لیست کلمات کلیدی)
چگونه در گوگل معروف شویم ؟ (به کمک تکنیک ترکیب کلمات کلیدی)
کلمات کلیدی lsi چیست ؟

نوشتهٔ پیشین
استراتژی قیف فروش در سئو (مدل سفر مشتری)
نوشتهٔ بعدی
گوگل ترندز چیست؟ (آموزش google trends) + فیلم

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سلام، ضمن تشکر از مطالب خوبتون، درقسمت ” استراتژی ارتش در کلمات کلیدی ” پاراگراف دوم خط دوم به جای چندین رهبر بهتر بود ‘چندین فرمانده’ نوشته می‌شد.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عضویت ویژه

با تهیه عضویت ویژه در هر شاخه ای از سئو که نیاز دارید میتونید به ویدئوهای کامل اون دسته بندی دسترسی داشته باشید.

با اضافه شدن آپدیت هم به همه ی مطالب دسترسی خواهید داشت.

برای خرید اینجا کلیک کنید

فهرست