برچسب ها: 

این جستار شامل 2 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  Answer در 8 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)
  • نویسنده

question
    مشارکت کننده

دوستان من میخوام از صفر تا صدِ سئو و محتوانویسی اطلاعات کسب کنم! امکانش هست راهنماییم کنید؟

Answer
    مشارکت کننده

جوابی از : امیر ذبیحی

راستش فارسی رو من نمیدونم شاید دوستانی که اطلاع دارن کمک کنن بهتر باشه ولی من خودم سئو رو از این یاد گرفتم

کتاب خیلی خوبی بود خیلی هم جامع بود
    بیش از 700 صفحه بود فک کنم و چیزی که انقد خوبش میکرد این بود که همه چیز رو یه نفر آموزش داده بودلاعاتت چقدره و چیارو هنوز نمیدونی

درباره محتوا هم من در مقابل اساتید این گروه بیسواد به حساب میام ولی کتاب content inc از جو پولیتزی رو همه روش اجماع دارن (بعنوان یکی از کتابهایی که باید بخونید نه بعنوان تنها کتاب)

البته در زمینه محتوا کتاب‌های فارسی و ترجمه شده زیاده که بهتره باتجربه‌های گروه نظر بدن درموردشون

Answer
    مشارکت کننده

سلام دوست عزیز
    ما سعی کردیم داخل وبسایتمون بخشی رو برای یادگیری رایگان سئو و بهینه سازی سایت قرار بدیم و امیدواریم که بکارتون بیاد : آموزش رایگان سئو وردپرس

در این بخش آموزش هایی قرار دادیم که بیشتر تمرکز هم روی وردپرس هست ولی برای سایر سایت ها هم میتونید ازش استفاده کنید چرا که قوانین سئو یکی هستند و تغییر نمیکنند روی سایت ها
    فقط برای پیاده سازی میگیم که چه افزونه ای بکارتون میاد

همچنین اگر تمایل داشته باشید میتونید داخل دوره جامع آموزش سئو شرکت کنید که به همراه 3 ماه پشتیبانی سئو هست
    این دوره علاوه بر آموزش های تئوری روی آموزش های عملی و پروژه ای بررسی میکنیم برای درک بهتر سئو تا فقط در ذهنتون اطلاعات انباشته نشه 🙂

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.