این جستار شامل 16 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  question در 3 هفته، 3 روز پیش بروز شده است.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 18)

الگوریتم فلوریدا ۲ و تغییرات در سایت ها در اوایل سال ۹۸

• question
    مشارکت کننده
    question

دوستان سلام،
    روی صحبتم با دوستانیه که بعد از الگوریتم اخیر گوگل (فلوریدا 2) وضعیت و جایگاه سایتشون تنزل پیدا کرد، به حالت قبل برگشتید یا نه، وضعیتتون تثبیت شد؟ می‌دونم هنوز هم برای نتیجه‌گیری زوده ولی ممنون میشم تجربه‌تون رو بدونم.
    دوستانی که پیشرفت داشتن چطور؟ در همین وضعیت به ثبات رسیدید؟

Answer
    مشارکت کننده
    Answer

جوابی از : pb ali

بعلت خلوتی عید و کاهش ترافیک نمیشه برآورد دقیقی داشت!

جالبه که جایگاه های ما بهبود خیلی خیلی خوبی داشته اما ورودی هامون کاهش داشته…

Answer
    مشارکت کننده
    Answer

جوابی از : Majid Hosseinzadeh

سلام
    آپدیت بسیار عجیبی بود.
    از ۴۰k ورودی رسیدیم به 4k و به دلیل تعطیلات کمتر و کمتر می شود.

Answer
    مشارکت کننده
    Answer

جوابی از Anousha Ghasemi

من فقط سایت های پزشکی و درمانیم تنزل داشته و مطالبی هم که خوندم این بوده که ادامه آپدیت قبلی بوده
    ولی سایت های دیگه خیلی تغییری نداشته

question
    مشارکت کننده
    question

گوگل ابن موضوع که rolback بوده رو رد کرده و همچنین اعلام کرده مثل اپدیت قبلی که روی مدیکال بوده این سری روی دسته خاصی نبود

Answer
    مشارکت کننده
    Answer

جوابی از Anousha Ghasemi

راستش من روی زمینه های مختلفی دارم کار میکنم و تنهااااا سایتی که در زمینه پزشکی و درمانی بوده تنزل داشته

Answer
    مشارکت کننده
    Answer

جوابی از : Maнɗι

سلام به همگی
    تو آپدیت جدید تقریبا اڪثر PBN ها و بک لینک هایے ڪه تابلو بود خریدارے شده اثرش از بین رفته.
    صفحاتے ڪه به این طریق بالا بودن افت فاحش داشتن ولے صفحاتے ڪه از همون وب سایت لینک غیرواقعے از نظر گوگل نداشتن افتے نڪردن.
    روی محتوا و ساختار صحیح محتوا امتیاز بسیار خوبے قائل شده و صفحات وب سایت هایے ڪه اصول نگارشے مدنظر گوگل رو رعایت ڪردن افزایش رتبه داشتن.

فعلا این 2 مورد رو رفع ڪنین و 2 هفته صبر ڪنین تاثیر مثبتش رو میبینین.

سال نو همگے هم مبارک ❤️

question
    مشارکت کننده
    question

این عدد دو هفته، مستند است؟

منبعی چیزی ارسال کنید ممنون میشم

Answer
    مشارکت کننده
    Answer

جوابی از : Maнɗι

تغییر اصول نگارشے رو گوگل در لحظه بهش پاسخ مثبت میده ولے لینک ها تا دو هفته طول میڪشه مگر اینڪه تعداد لینک هاے غیر اصولیتون خیلے زیاد باشه.

https://www.warriorforum.com/search-engine-optimization/

question
    مشارکت کننده
    question

اشتباه

question
    مشارکت کننده
    question

بله وقت بدی بود و به علت دخیل بودن تاثیر تعطیلات نمیشه درست نتیجه‌گیری کرد. ولی موضوع سایت ما به نحوی هم نیست که تا این حد تحت تاثیر تعطیلات باشه.

Answer
    مشارکت کننده
    Answer

از اوایل اسفند تا زمانی که آپدیت فلوریدا انجام شد تقریباً 4 انتقال سرور داشتیم و در روزی که آپدیت در حال انجام بود (11 آوریل)، متاسفانه به دلیل تغییر DNS سایت به مدت چند ساعت در دسترس نبود.

البته زمان انتقال سرورها، افزایش ورودی هم داشتیم اما از روز 13 آوریل سقوط عجیبی داشت.

فکر می کنم همین انتقال سرورها و لود نشدن سایت در لحظه آپدیت باعث چنین اتفاقی شده باشه

انتخاب و تولید محتوا با حساسیت بالایی انجام شدن و به هیچ وجه عجله ای در انتشار مطالب نداشتیم.
    نحوه تعامل کاربران در بخش نظرات، امتیاز به مطالب بسیار خوب بود

اما آپدیت اخیر به ضرر ما شد.

question
    مشارکت کننده
    question

یه سری کلمات کلیدی که لینک ۱ تا ۳ بودیم و افت داشتیم رو بررسی کردیم، تو خیلی از موارد یه سری سایت‌ها اومدن بالا که خالی از محتوای درستن و بالا اومدن‌شون رو اون کلمه صرفا براساس چیت بوده🤷‍♀و این خیلی عجیبه. در مورد این نظری دارید؟

Answer
    مشارکت کننده
    Answer

نه چیت ڪه نمیشه گفت همیشه تو آپدیت هاے ساختارے ڪه الگوریتم گوگل تغییر میڪنه یه سرے سایت ها موقتا رتبه میگیرن ڪه رو آپدیت مڪمل فیڪس میشه . ولے خب حتے وقتے 1 روز هم رتبه رو از دست میدے سخته . و این صبر نداشتن باعث میشه برخے افراد شروع ڪنن به ڪارهایے ڪه بعدا به ضررشون تموم میشه.
    اصولا باید صبر ڪنین تا آپدیت مڪمل و اون زمان نظریه هاے درست هم تقریبا اعلام شده و از سطح فرضیه خارج شدن.
    صبوری ڪنین و مواردے ڪه میدونین خطا ڪردین رو فقط درست ڪنین.

question
    مشارکت کننده
    question

اصلا صفحه حاوی محتوای معنی‌دار نبود فقط اون کلمه کلیدی رو در یک سری ترکیب‌های مختلف به کار برده بود. کاری که فکر می‌کردم دیگه منسوخ شده باشه😅البته الان سعی کردم پیداش کنم پیدا نشد🤔نمی‌دونم واقعا، انگار هنوز جایگاه‌ها تثبیت نشدن.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 18)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به وبسایت جذب مارکتینگ می‌باشد که در زمینه آموزش و مشاوره دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند.