این جستار شامل 3 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  Answer در 8 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • نویسنده

question
    مشارکت کننده

دوستان عزیز
    روند crawl گوگل رو چطور میشه تسریع بخشید؟
    بعضی اوقات ۲ الی ۳ روز طول میکشه مطالب ما رو ایندکس کنه،
    انجام این کار از طریق کنسول و دستی هم کار سختیه و تاثیر چندانی نداره …
    دوستان متخصص راهنمایی کنید 🙏

Answer
    مشارکت کننده

جوابی از : Vahid Yaghoubian

۱- فچ کردن دستی در پنل وبمستر
    ۲- خزنده های گوگل بر مبنای زمانبندی بروزرسانی سایت شما خودشون سایت شما رو ایندکس می کنن. مثلا من سایتی دارم که هر ۲ ساعت یک مطلب جدید میره داخلش و دقیقا ۱۰ دقیقه بعد ایندکس شده است و توی گوگل می تونید ببینیدش و یک سایت دیگه که ماهی یکبار مطلب داخلش میره، بعد از چند روز توی سرچ میاد.

Answer
    مشارکت کننده

جوابی از : Saeed Nasiri

سرعت ایندکس به فاکتور های زیادی بستگی داره. من اونهایی که میدونم رو خدمتتون میگم

یکی از مهم هاش اینه داخل شبکه های اجتماعی مطلب رو با لینکش بذارید. لینکدین،توییتر، اگه ویدیو دارید، یوتیوب و … . تجربی هم بخوام بگم بعضی وقتا اگه داخل ویرگول یه خلاصه ای از یک مطلبی رو بذارید و به خودتون لینک بدید سایت زود ایندکس میشه. ویرگول معمولا دو سه ساعته توی نتایج گوگل میاد

توی مطالب جدید سایت به مطالب قبلی که آپدیت شدن لینک بدید.

اگر در زمان های مشخص پست بذارید خیلی روند ایندکس بهتر میشه. مثلا هر روز راس ساعت 12 پست بذارید

سایت مپ رو بهینه کنید. مثلا برای صفحاتی که هر روز آپدیت میشن priority رو روی daily تنظیم کنید. یا weekly

Answer
    مشارکت کننده

جوابی از Elyas

تنظیمات سایت مپ‌تون چک کنید change frequency و priority رو دوباره بررسی کنید. از لینک سازی داخلی به خوبی استفاده کنید و البته اگر مطلبی که دوباره ویرایش کردید ارزشمند هست در وبمستر فچ کنید. درباره کلمات کلیدی مطالب قدیمی هم جستجو کنید و اگر تغییراتی کرده، اون ها رو دوباره بهینه کنید.

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.